World of Darkness RPG Forum


Join the forum, it's quick and easy

World of Darkness RPG Forum
World of Darkness RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Keywords

Latest topics
» Създаване на вампири
Кафене  "Мейпъл" EmptyВто Юни 26, 2012 11:55 pm by Алисън Смит ♥

»  Съобщения
Кафене  "Мейпъл" EmptyПет Юни 22, 2012 7:09 pm by Алисън Смит ♥

» Кафене "Мейпъл"
Кафене  "Мейпъл" EmptyПет Юни 22, 2012 5:01 am by Stefan Salvatore

» Флууд на воля
Кафене  "Мейпъл" EmptyПет Юни 22, 2012 3:34 am by Stefan Salvatore

» Don't run away :D
Кафене  "Мейпъл" EmptyПет Юни 22, 2012 2:37 am by Алисън Смит ♥

» Създаване на хора
Кафене  "Мейпъл" EmptyЧет Юни 21, 2012 10:29 pm by Алисън Смит ♥

» Търся си враг
Кафене  "Мейпъл" EmptyЧет Юни 21, 2012 10:13 pm by Алисън Смит ♥

» Търся си БФФ
Кафене  "Мейпъл" EmptyЧет Юни 21, 2012 10:10 pm by Stefan Salvatore

» Търси се екип
Кафене  "Мейпъл" EmptyЧет Юни 21, 2012 10:00 pm by Алисън Смит ♥

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Affiliates
free forum

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Кафене "Мейпъл"

3 posters

Go down

Кафене  "Мейпъл" Empty Кафене "Мейпъл"

Писане by Алисън Смит ♥ Сря Юни 20, 2012 4:28 am

Кафене  "Мейпъл" 3a7f9a6bc0
Алисън Смит ♥
Алисън Смит ♥
Admin

Брой мнения : 104
Join date : 19.06.2012

https://worldofdarknessrpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Кафене  "Мейпъл" Empty Re: Кафене "Мейпъл"

Писане by Katherine ♥ Чет Юни 21, 2012 9:46 pm

Върнах се в Мистик Фолс миналата нощ, реших да дам на "скъпите" си играчки още една спокойнa нощ преди да започне голямото забавление, затова не се появих на вратата на къщата им още същата нощ. Наех си стая в един от хотелите и прекарах вечерта там имах, нужда от почивка след дългото пътуване от Чикаго до тук. Защо се чувствах сякаш това е някакъв филм на ужасите а аз съм злодеят? Хаха, всъщност аз наистина бях злодеят в случая, просто това не беше някакъв глупав филм, а нашата история. Изгасих лампите и си легнах, наистина бях уморена. Загледах съм към вратата или поне мисля, че беше вратата, не можех да различа много на тази светлина.
Събудих се късно сутринта, не знаех колко е часа, но бях сигурна, че е късно. Станах от леглото с голямо нежелание и се отправих към банята. Съблякох дрехите си. Точно в този момент имах нужда от един освежаващ душ, който да прогони всякакви мисли от главата ми - отмещение, кръв, братята...всичко. А ако положех по-голямо усилие дори можеш да започна да мисля, че живота ми започва да се нарежда, макар това да бе просто една голяма лъжа. След около петнадесет минути, когато бях готова грабнах една хавлия и отново се озовах в стаята си. Нямаше да остана кой знае колко дълго тук ,трябваше да изляза, но въпроса беше къде точно да отида. Дискотека, клуб, бар, каквото и да е стига да има алкохол щеше да е идеалното място за мен в момента но за нещастие все още бе прекалено рано за посещение на подобно място. Разтворих широко вратите на гардероба си и започнах да избирам дрехи, докато накрая не се спрях на една къса черна рокля, дори не помнех откъде я имам и обличала ли съм я изобщо. Избрах и подходящи обувки с висок ток, обици, пръстен и колието което ме предпазваше от слънчето...накъде без него? Докато се занимавах да избирам дрехите си, косата ми почти беше изсъхнала, приближих към огледалото, оглеждайки с в него. Да я изправя, да я оставя чуплива или да я накъдря? Мне,чупливата най-ми допадаше, защото беше естествения ми вид на косата, а и точно в момента нямах никакво желание да се занимавам с нея. Не ми трябваше много грим, най-обикновеното и бях готова. Излязох от хотелската стая и се качих в асансьора, излязох от хотела и тръгнах по една от улиците на града.. Не се разхождах дълго, когато стигнах до някакво кафене, това което видях ме накара да вляза вътре. Застанах с широка усмивка пред масата на която той стоеше, а след това седнах срещу него, без дори да попитам дали е свободно.
- Здравей, Стефан.- промълвих тихо, оглеждайки се наоколо. Не това беше срещата, която бях планирала, но все пак може би бе по-добре, че се срещнахме на публично място. Проследих с поглед извивките на лицето му, все същото до болка познато лице на моя малък, наивен Стефан, това му беше хубавото да си вампир - никога не остарявахме, така дори и след векове можеш да се наслаждаваш на красотата, която хората губеха за десетилетия.
- Хайде, Стефан, кажи нещо. Да не би да си глътна езика?- попитах нагло и засмях. Поне реакцията му не ме изненадваше, сега само трябваше да ми каже, че ме мрази и да ме нарече "кучка" и вече щеше да е оправдал всичките ми очаквания.


Katherine ♥
Katherine ♥

Брой мнения : 57
Join date : 20.06.2012

https://worldofdarknessrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Кафене  "Мейпъл" Empty Re: Кафене "Мейпъл"

Писане by Stefan Salvatore Чет Юни 21, 2012 10:07 pm

Поредния скучен ден в Мистик Фолс, седях и се чудех какво става тук. Деймън го нямаше никакъв последните няколко дена, а аз седях и се наливах с уиски у дома, тъпеейки , реших че ще е крайно време да ида в гората и да похапна ,защото вече прекалено дълго време нямаше как да ми се случи, от всички грижи, Деймън търсеше нещо за да може да отвори гробницата за да искара Катрин от там, а аз просто си седях в нас незаитресован, прекалено много години бях страдал по нея, за да страдам още за това предпочитах ,да не мисля за нея, да не си мисля въобще,че тя ще се върне някъде. Облякох , синя тениска ,черни дънки и кожено черно яке излизайки от стаята си доизпих чашата си с уиски и излезнах от къщата. Запътвайки се към гората за поредната вегететерянска закуска, да всичко мина по очакванията ми ,няколко зайчета и вече се чувствах като нов, но все още не ми се прибираше у дома, за това минавайки покрай едно от местните кафенета, се спрях и седнах на една от масите ,поръчвайки си чаша кафе , не че щях да го изпия ,но ми се искаше да е нещо по различно от така добре познатия алкохол. И тогава както се бях загледал в една от сервитьорките ,която ми се струваше доста сгодничка , пред мен се появи от нищото едно познато до болка лице, едно лице което толкова години смятах за мъртва , едно лице ,което нямаше как да сбъркам дори и да беше Елена ,нямаше как да не позная ,че не е тя а Катрин.
- Катрин? Но как е възможно , това не може да е истина та ти си мъртва.- започнах да протестирам аз, нямаше да я напрадам още от сега ,но просто като си помислих ,че толкова години съм я мислил за мъртва , а тя се появява от нищото ,просто нямаше как да не я залинчувам ,едвам се сдържах ,но единственото което казах беше
- Как може да ми го причиниш, да ни го причиниш? Да те мислим за мъртва толкова години , да се убием един с друг заради теб, а ти през цялото това време си била на свобода , не мога да повярвам Катрин .- казах и аз гледайки я в очите , просто нямаше начин да не е тя.
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Брой мнения : 23
Join date : 21.06.2012

Върнете се в началото Go down

Кафене  "Мейпъл" Empty Re: Кафене "Мейпъл"

Писане by Katherine ♥ Чет Юни 21, 2012 10:49 pm

[center] Известно време се взирах в него, може би му бях липсвалa, но бях сигурна, че след всичко, което причиних на него и на Деймън той ме мрази. Тази реакция бе провокирана от чувствата, които някога изпитваше към мен и от изненадата, но съвсем скоро щеше да се осъзнае и да ме намрази.
- Налагаше се да се махна Стефан, много добре знаеш, че ако бях останала в града баща ти и останалите от съвета щяха да ме убият. - каквото и да говорех не се чувствах виновна, че заминах, бях направила най-доброто за себе си и не съжалявах. Ако имаше някакъв начин да върна времето назад бих направила същото, така беше най-добре за всички ни и нямах намерение дори да се преструвам, че съм направила грешка, защото не беше така. Сервитьорката дойде при нас, намръщих се леко, руса с дълги крака, слаба, сигурно мъжете я харесваха...няма значение. Поръчах си кафе, не бях пила такова тази сутрин, така че това беше най-добрият избор. Изчаках я да се отдалечи достатъчно, за да не чува разговоря ни, след което върнах вниманието си на Стефан.
- Разкажи ми за живота си...Какво прави през цялото това време? - облегнах се назад, оглеждайки малкото хора в кафенето в опит да избера кой от тях щеше да стане моя закуска. Всички ми изглеждаха еднакво, глупави, скучни хора с куп надежди за бъдещото, повечето от които нямаше да се сбъдна, но те все пак продължаваха да мечтаят. Щях да им направя услуга като ги спася от скучния им живот в това малко градче, много скоро щях не само да си върна Стефан и Деймън, но и да направя населението на този град изцяло от свръхестествени същества. С Алисън вече бяхме планирали всичко до най-малката подробност, оставаше единствено тя да се появи и забавлението щеше да започне.
- Изглеждат вкусни, нали? - попитах гледайки към две тийнейджърки, които стояха на една от масите в другия край на кафенето.
Katherine ♥
Katherine ♥

Брой мнения : 57
Join date : 20.06.2012

https://worldofdarknessrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Кафене  "Мейпъл" Empty Re: Кафене "Мейпъл"

Писане by Stefan Salvatore Чет Юни 21, 2012 11:34 pm

Поклатих глава, защо ,защо всички знаеха ,че аз от толкова отдавна не бях докосвал човешка кръв ,но не с появата на Катрин каточели не можех да устоя на това , и всичко се случи за секунда просто ми се искаше ,само като ги погледнах, осетих как нещо ме влече към двете тинейджерки седящи в другия край на заведението.
-Катрин престани, аз от толкова години съм си вегетерянец и в един миг ти се появяваш и на мен всичко ми се преобръща, въобще не е справедливо така - казах и аз поглеждайки към нея, найстина от толкова години на сам не бях вкусвал човешка кръв, а ако го бях правил всичко се оправяше защото имах приятели ,който ги беше грижа за това, тя ме бе попитала , какво съм правил през всички тези години. Какво ли бях правил много неща хем и лоши ,хем добри. Но никога не можах да спра да мисля за нея.
- Какво да ти кажа Катрин , около 50 години минаха в мъчение ,по загубата ти. Другите 50 в нехаен живот , с много кръвоприлития, а останалите в мъки да не докосвам човешка кръв. -казах и аз поглеждайки я ,а след това лека усмивка се появи на лицето ми . Понякога се бях молел да я мразя , за всичко, за това че обрече и мен и брат ми на този живот, в един момент и благодарях защото ми харесваше но в последния половин век ,я бях проклинал ,че ми е причинила всичко това , че ме бе обрекла на този бездушен и проклет живот. Понякога ми се случваше да проклинам мига в който я бях срещнал и обикнал, а в други мигове ме болеше ,че съм изгубил единсвеното нещо за което бях живеел, но тя просто беше мъртва или просто аз си мислех така. Погледнах я в очите и след я попитах
- Ами ти ,къде беше целия този век, защо не се появи по рано.
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Брой мнения : 23
Join date : 21.06.2012

Върнете се в началото Go down

Кафене  "Мейпъл" Empty Re: Кафене "Мейпъл"

Писане by Katherine ♥ Пет Юни 22, 2012 3:53 am

Засмях се леко, толкова кратък и опростен отговор определено не беше в стила му, което ме навеждаше на мисълта, че крие нещо от мен. Мда, той криеше нещо от мен бях сигурна в това, но реших да не го разпитвам повече, все пак не исках да бъде настроен враждебно към мен още от първия ден. Сервитьорката донесе кафето ми, изчаках я да го остави, а след това му сложих захар и го разбърках .
- Пътувах, обиколих света, срещнах нови хора, създадох нови приятелства и си намерих нови врагове. - оставих лъжичката в чашата, а ръката ми машинално се озова върху неговата, глупав навик с които все още не можех да се справя.
- Не се върнах по-рано, защото се страхувах, Стефан, знаеш че в Мистик Фолс винаги ще има ловци на вампири, които ще ни преследват, за да ни убият, но това няма значение. Важното е, че сега съм тук и ще остана, върнах се за теб и нямам намерение да те оставям отново. - лешниково кафявите ми очи се взираха любопитно в него, очаквайки реакцията му. Имах чувството, че точно в този момент сърцето ми се разхожда навсякъде из тялото ми, но единственото място, на което всъщност се намираше бе в гърдите ми, точно където трябваше да бъде. Освен моята голяма любов Стефан можеше да бъде много ценен съюзник за мен и Алисън, така че трябваше да ми повярва на всяка цена. Сведох глава, сякаш бях засрамена от думите си и сега нямах смелост да го погледна, без значение колко много години бяха минали "актьорската ми игра" бе все така добра, а той като глупаво момче, каквото беше, когато се запознахме пак щеше да ми повярва. Сложих пръст на устните му преди да е успял да каже нещо, а в следващия момент го целунах. Може би все още изпитвах някакви чувства към него, но сега нямаше място за чувства, които да ме разсейват и да попречат на плана ни с Алисън, затова трябваше да се постарая да не се влюбя в него отново докато трае тази малка игра, а това нямаше да бъде никак лесно. Подяволите, Алисън Смит!
Katherine ♥
Katherine ♥

Брой мнения : 57
Join date : 20.06.2012

https://worldofdarknessrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Кафене  "Мейпъл" Empty Re: Кафене "Мейпъл"

Писане by Stefan Salvatore Пет Юни 22, 2012 4:11 am

Погледнах я леко многозначително ,след като отлепи устни от мойте ,някак си ми се искаше да я отдръпна от себе си, по време на целувката ,но нямах тази сила ,все едно един бурен ораган на чувства и спомени ме обля в този момент, не можех ,не че не исках да я отблъсна ,но не можех да го направя. След като се загледах в това до болка познато лице, в тези до болка познати черти и очи , в сладките й червени устни ,някак си не можех да седя настрана от нея, просто станах и седнах до нея, слагайки едната си ръка през малката нежна талийка и обръщайки я към мен я хванах за вратът с другата си ръка й я целунах , хем страстно но и нежно ... Незнам от къде ме бяха връхлетяли тези чувства ,но не можех да откажа опияняващата сладост на нейната целувка.. Откъсвайки се от нея я погледнах в прекрасните кехлибарено кафяви очи , а след това казах:
- Дано да не ме лъжеш за пореден път Катрин, дано да си се променила поне до някаква степен , защото втори път няма да простя лъжите и малките тип кучка игри ,който обичаш да играеш. Предопреждавам те дано да си чиста в намеренията си, защото ,не отговарям за последствията този път. - казах и аз все още седящ и гледащ я в очите. Някак си имах чувството ,че тя отново играеше някаква игра, че отново криеше нещо ,но с времето щях да разбера какво е, този път нямаше да бъда глупака повярвал на лъжите й, този път щях да си запазя едно на ум , за това което можеше да последва всеки миг и всяка секунда от едно така малко и прекрасно създание ,което можеше да те манипулира и да си играе с теб както пожелае, но не и този път, щях да бъда готов ,за нейната игра и щях да я изиграя с нея...
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Брой мнения : 23
Join date : 21.06.2012

Върнете се в началото Go down

Кафене  "Мейпъл" Empty Re: Кафене "Мейпъл"

Писане by Katherine ♥ Пет Юни 22, 2012 4:49 am

Както и очаквах той се съмняваше в мен, но не можех да го виня, винаги съм била лъжкиня и все още съм такава, би било глупаво ако ми се доверяваше. Отпуснах се в прегръдките му, това ми беше липсвало през годините. Не! Не трябваше да мисля за това, не можех да си позволя отново да изпитвам чувства към него, не и след като животът ми бе заложен на карта .
- Ако не ми вярваш просто ми го кажи, ще те оставя намира и няма да ти досаждам повече... - не изчаках отговор, станах от мястото си и тръгнах към изхода. Засега се справях чудесно в ролята си, целта на това изпълнение бе да го накарам да се чувства виновен и мисля, че бях успяла да се справя с това. Излязох от кафенето и тръгнах към хотела, в които бях отседнала, Стефан щеше да ме последва, трябваше да ме последва. Пресякох улицата и продължих без дори да се обръщам назад, съвсем скоро вече бях пред хотела, влязох вътре и се качих в асансьора. Потропвах нервно с крак, докато вратите не се отвориха, най-после бяхме стигнали да 7-ми етаж, тръгнах към стаята си като междувременно търсех ключа в чантата си.
Katherine ♥
Katherine ♥

Брой мнения : 57
Join date : 20.06.2012

https://worldofdarknessrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Кафене  "Мейпъл" Empty Re: Кафене "Мейпъл"

Писане by Stefan Salvatore Пет Юни 22, 2012 5:01 am

Добре защо винаги ме караше да се чувствам виновен за думите си , в момента по никакъв начин не се бях опитал да я обидя , просто исках да я предопредя.Станах и тръгнах след нея, бях сигорен,че знаеше че съм го сторил тя вървеше но не се обръщаше назад, бях пъхнал ръцете в джобовете на дънките си и вървях след нея , пресекох улицата и не след дълго влезна в един от местните хотели, влезнах след нея и тя бе изчезнала , отидох до рецепцията и както винаги ,само за да ми дадът нужната ми информация трябваше да повлиая на рецепциониската, а след секунди вече я имах . Натиснах бутона за да извикам ансансьора ,а той се появи не след дълго, потропвах леко нервно, докато стигна до 7-мия етаж, излезнаха от него и се запътих към стаята на Катрин, застанах пред нея и си поех леко въздух ,почуквайки на вртата ,знаех че ще я изчакам докато отвори, но както винаги аз се бях потдал на магнетизма и ,някак си вътрешно дълбоко в себе си знаех ,че ще съм и поредната играчка
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Брой мнения : 23
Join date : 21.06.2012

Върнете се в началото Go down

Кафене  "Мейпъл" Empty Re: Кафене "Мейпъл"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите